KW DDC PLUG & PLAY

KW DDC coilovers, KW iSuspension programının bir parçasıdır - akıllı süspansiyon çözümü. Uyarlanabilir bir sönümleme sisteminin avantajlarını araca özel bir satış sonrası süspansiyon çözümüyle birleştirirler. Sunulan iki versiyon vardır: KW'nin Uygulama kontrolünü kullanma seçeneğiyle KW DDC ECU ve fabrikada uyarlanabilir süspansiyonlu seçili araç modelleri için KW DDC Tak & Çalıştır.
 
Kurulum-Uyarlanabilir sönümleme kontrolü ile fabrikada önceden yapılandırılmış damper sönümlemesi
 
 
Kurulum sırasında, standart süspansiyon basitçe KW "inox-line" paslanmaz çelik süspansiyon ile değiştirilirken, uyarlanabilir KW damperleri otomobilinizin orijinal fişleri kullanılarak yerleşik elektroniklere bağlanır. Bir KW DDC Tak & Çalıştır coilover süspansiyonunun takılması, başka bir adım gerektirmez. Standart damperler, KW DDC (Dinamik Süspansiyon Kontrolü) coilover kitiyle kolayca değiştirilebilir. Damper kontrolünün çalışması için iç kısımda bulunan mevcut kontrol ve buton muhafaza edilecektir.

İlk kez, KW DDC coilover kiti, bir KW coilover süspansiyonunun avantajlarını standart damper kontrolünün konforuyla birleştiriyor. Sürücü, bir düğmeye basarak KW coilover süspansiyonu için optimize edilmiş Comfort, Normal ve Sport-kurulum arasında seçim yapabilir. Buna ek olarak KW coilover süspansiyonu, test edilen ayar aralığında kişisel alçalmaya izin verir. Orijinal ekipman kalitemiz süspansiyon teknolojimiz çeşitli araç üreticileri ile uyumludur. Sonuç olarak uyarlanabilir KW DDC süspansiyonu, yerleşik elektronikler tarafından anında tanınır. Böylece, seri aracınızın tüm ekranları ve kontrolleri tamamen işlevsel kalır ve tamamen yeni bir sürüş deneyimi yaşarsınız.


 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.