KW DDC ECU
Güçlendirme için elektronik damper kontrolü.


 
ECU’lu (Elektornik Kontrol Ünitesi) KW DDC (Dinamik Süspansiyon Kontrolü) coilover süspansiyonu olan üst düzey “Alman yapımı” mühendisliğin yeniliğini ve kalitesini yaşayın. Elektronik olarak ayarlanabilen amortisörleri ile coilover süspansiyonu, ilk kez akıllı, uygulama kontrollü süspansiyon ayarını özelleştirilmiş süspansiyon alçaltma ile birleştiriyor. Bu size aracınızı uyarlanabilir bir amortisör kontrolü ile yükseltme ve isteğe bağlı gereksinimlerinize, sürüş tarzınıza göre göre ayarlama fırsatı verir. Pakete, yüksek kaliteli paslanmaz çelik desteklere sahip bir KW "inox-line" coilover süspansiyonu, elektronik olarak ayarlanabilir amortisörler, araca özel kablo setine sahip yüksek performanslı bir kontrol ünitesi ve kokpitten kontrol için bir KW DDC düğmesi, bunun yanı sıra kolay bir kurulum için ayrıntılı montaj talimatları dahildir.
 
Kurulum - Uyarlanabilir damper kontrolü ve akıllı telefon aracılığıyla isteğe bağlı App kontrolü ile fabrikada önceden yapılandırılmış damper kurulumu
 
KW DDC ECU coilover süspansiyonu, araca özel üç damper kurulumuna sahiptir. Bir düğmeye dokunarak, temel Sport ayarı, çok sportif ve performans odaklı bir Sport + kurulumu ve kötü yüzeylerde sürüş için Comfort modu arasında seçim yapabilirsiniz.
 
Bir düğmeye basarak daha fazla sürüş dinamiği

      1 DÜĞME, 3x DAHA FAZLA DENEYİM 
 

 
Dahil edilen KW DDC düğmesi, "Comfort", "Sport" ve "Sport +" olmak üzere üç damper grubu arasında geçiş yapmaya olanak tanır. Burada KW DDC düğmesi renk değiştirir.

KW DDC düğmesi aracılığıyla, ilgili sürüş modu "Comfort", "Sport" veya "Sport +" seçilebilir ve uyarlanabilir KW DDC ECU coilover kiti damper ayarını milisaniyeler içinde değiştirir. Sport + modunda, uyarlanabilir KW amortisörleri her araca katıksız bir sürüş tutumu verir. Çok fazla yük değişikliği olan virajlı yollarda zorlu sürüşler için ideal bir kurulumdur. Sport modu ise uzun virajlı otoyolda sürüş için mükemmeldir; Comfort modu ise, gelişmemiş kırsal yollarda seyahat etmek için idealdir. Comfort modunda süspansiyon, ilgili sürüş durumuna göre otomatik olarak ayarlanır.

 
KW DDC App: Uyarlanabilir sürüş keyfi için App 
Uyarlanabilir tam iyileştirme çözümümüz bir WLAN modülü ile genişletilirse, süspansiyonun geleceği çoktan bugüne taşınmış olur! Uygulama ile, KW DDC ECU coilover süspansiyonunun uyarlanabilir amortisörleri, kişisel sürüş tarzına ve yük koşullarına göre aks başına sürekli olarak ayarlanabilir. Uygulama, Apple (iOS) ve Android işletim sistemine sahip diğer birçok cihazdan akıllı telefonlar ve giriş cihazları ile uyumludur ve çok yumuşak bir sönümleme ile maksimum konfor kimliğinden (Uygulamada% 0 ile görüntülenir) Sport + 'ya kadar sezgisel olarak ayarlanabilir damper kurulumu (Uygulamada% 100 ile gösterilir). Burada, KW DDC düğmesi, KW DDC Uygulaması ile eşleşen rengi değiştirir.

 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.