KW Coilovers Variant 5
GT3 motor sporlarından üretilen ultra yüksek performanslı teknoloji (KW Solid Piston Teknolojisi). KW 4-way bağımsız olarak ayarlanabilen damper teknolojisi.
Yeni KW Variant 5 coilover süspansiyonunu piyasaya süren KW, KW Solid Piston Teknolojisi ve amortisör valflarla seri bağlanan modüler tasarım ile başarılı motor sporu süspansiyon teknolojisine odaklanıyor. KW Variant 5, spor arabalarda ve süper spor arabalarda gecikmeden hassas ve hızlı sönümlemeyi garanti eder. Amortisörler ve valflar, küçük bir yay hareketlenmesinde, minimum direksiyon hareketlerinde ve küçük yol dalgalanmalarında bile doğrudan tepki verir. Frenleme, hızlanma, direksiyon, yük değişiklikleri ve dalgalanmalar sırasında oluşan her sürüş manevrası ve her girdi çok daha hassas bir şekilde sönümlenir. KW Solid Pistonlu damperler, şasiye geleneksel amortisörlere göre çok daha fazla platform desteği sağlar ve bu nedenle araç gövdesine bağlı olarak daha düşük yay oranlarının kullanılmasına izin verir.
 
Kurulum - ayrı 4-way damper ayarı ile fabrikada önceden yapılandırılmış damper kurulumu
 
Yeni KW Variant 5 coilover süspansiyonunu piyasaya süren KW, KW Solid Piston Teknolojisi ve amortisör valflarla seri bağlanan modüler tasarım ile başarılı motor sporu süspansiyon teknolojisine odaklanıyor.

                                             
Böylelikle, ayarlanabilir KW SPCLH-A (KW Solid Piston Sıkıştırma Düşük ve Yüksek Hızlı Ayarlanabilir) sıkıştırma sönümleme ve KW SPRLH-A (KW Solid Piston Geri tepme Düşük ve Yüksek Hızlı Ayarlanabilir) geri tepme sönümlemeli KW Variant 5 önemli katma değerler sunar: daha fazla hassas sönümleme, kavitasyonsuz fonksiyon, hassas yüksek frekanslı sönümleme, 6 ila 10 bar arası düşük basınçlı gaz aralığı ve düşük histerezis.

                                                                                  

Farklı supap yayı tipleri ve ana supaplar ile dahili seri olan KW Variant 5 coilover süspansiyonundaki düşük ve yüksek hızlı valf üniteleri, 13 tam tıklama (14 özellikli kıvrım) ile her biri düşük ve yüksek hız aralığında olmak üzere sıkıştırma ve geri tepme sönümlemesini ayrı ayrı ayarlama özgürlüğü sunar. KW Solid Piston Teknolojisi, karakteristik eğrileri tasarlarken geniş bir kuvvet aralığını kapsamak için de kullanılabilir; tamamen yeni bir uyumlu damper türü oluşturmak için bir sebep daha.
 
Sürekli Alçalma
 
KW Variant 5, test edilen ayar aralığı içinde maksimum veya tek tek alçalmaya olanak tanır. Kire dayanıklı trapez dişli ve poliamid dişli halka sayesinde, sürekli alçalma, yıllar sonra bile hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. 


 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.