KW Coilovers Variant 4
KW 3-way yarış damperi ayarlama teknolojisi ile günlük yol kullanımı için yüksek performanslı yarış teknolojisi.
              

KW Variant 4 coilover süspansiyon "inox-line" ile önde gelen yarış teknolojimizi gündeliğe uygun sayısız yüksek performanslı araçlar için önemli bir artışla birleştiriyoruz. Bu kademeli geri tepme damperinin yanı sıra düşük hızlı ve yüksek hızlı kademeli sıkıştırma damperinin bağımsız bir şekilde ayarlanmasını sağlar. KW ,Variant 4 ile araca özel bir performans ayarı sağlar. Ayarlanabilir amortisörlerle, sürücüler - gerekirse - damper üzerindeki entegre ayar kadranlarını kullanarak hızlı bir şekilde konfor ayarına geçebilir.
 
Kurulum- 3-way damper ayarı ile önceden fabrikada yapılandırılmış damper kurulumu
 
"TVR-A" teknolojisi ile kademeli geri tepmenin bağımsız ayarı ve "TVCLH-A" teknolojisi ile düşük hızlı ve yüksek hızlı kademli sıkıştırma aşaması sönümlemesi ile 3-way ayarlanabilir yüksek performanslı damperler ADAC Zürih 24h Nürburgring yarışının birden fazla genel galibinin başarılı yarış teknolojisine ve alüminyum üst bağlantılarla desteklenen araca özel versiyonuna dayanıyor. Yeni KW coilovers Variant 4, gelişmiş KW süspansiyon teknolojisi sayesinde sürüş dinamiklerinin sınırlarında daha güvenli sürüşten faydalanabilen seçilmiş yüksek performanslı araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.

                                            

TVR-A kademeli geri tepme damperi (İkiz Valf Geri Tepme - Ayarlanabilir):


İki aşamalı, patentli "TVR-A" teknolojisi, büyük hacimli akışlar için daha yüksek piston hızlarında asıl geri tepme aşaması valfı açılırken düşük damper hızlarında küçük hacmin ayarlanabilen, konik düşük hızlı bir aşma borusundan akmasını sağlar. Bu güvenliğe uygun aralıktaki yüksek hızı etkilemeden sürüş konforu açısından büyük bir gelişme oluşturur. Kişisel ayarlar için mevcut 16 hassas tıklama vardır, böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz.

TVCLH-A kademeli sıkıştırma damperi (İkiz Valf Sıkıştırma Düşük Yüksek Hızlı - Ayarlanabilir):


Düşük hızda 6 hassas tıklama ve yüksek hız aralığında 14 hassas tıklama kademeli sıkıştırma damperi ile, daha fazla veya daha az kademeli sıkıştırma damperi elde etmek için valflardaki kesitler küçültülür veya artırılır. “TVCLH-A”teknolojisi, blöf özelliğiyle tekerleğin neden olduğu yüksek amortisör hızlanma (kasislerin üzerinden geçme) durumunda gövdeyi kaldırmadan araç gövdesinin optimum şekilde desteklenmesi için yüksek hız kuvvetlerine izin veren büyük enine kesitlerdir. Ayrı düşük ve yüksek hız ayarı, bağımlı 3-way damper ayarı için her zaman ek bir geri tepme ayarı ("TVR-A" teknolojisi) ile birlikte sağlanır.

 
Sürekli alçalma
 
KW Variant 4, test edilen ayar aralığı içinde maksimum veya tek tek alçalmaya olanak tanır. Kire dayanıklı trapez dişli ve poliamid dişli halka sayesinde, sürekli alçalma, yıllar sonra bile hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. 

               
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.