KW Coilovers Variant 2
Sportif, daha fazla sürüş konforu ve olağanüstü görünüm ile daha fazla gövde kontrolü. Ayarlanabilir kademeli geri tepme sönümlemesi ile.

KW coilover kiti Variant 2 "inox-line", kurulumunda ayarlamalar yapabilme özelliğine sahip özelleştirilmiş bir araç alçaltma isteyen başarılı spor sürücüler için süspansiyon kitidir. Bireysel olarak ayarlanabilen kademeli geri tepme sönümlemesi, hızlı yol parkurlarında daha iyi bir bağlantı ve daha kolay bir araç kontrolü sağlar.
 
Kurulum - Ayarlanabilir geri tepme sönümlemeli fabrikada önceden yapılandırılmış damper kurulumu
KW coilovers Variant 2 “inox-line"ile 16 tıklamayla ayarlanabilen geri tepme sönümlemesi ("TVR-A" -teknoloji) ile siz başarılı bir spor sürücüsü olarak kullanım ve konfor üzerinde söz sahibi olabilirsiniz. Bu size sıkıştırma aşamasının alt valfini etkilemeden KW damperlerini daha sıkı veya daha rahat ayarlamanıza olanak tanır.


                                

                                 Ön aksta geri tepme sönümlemesi                              Arka aksta geri tepme sönümlemesi
TVR-A kademeli geri tepme damperi (İkiz Valf Geri Tepme - Ayarlanabilir)

 
İki aşamalı, patentli "TVR-A" teknolojisi, büyük hacimli akışlar için daha yüksek piston hızlarında asıl kademeli geri tepme valfı açılırken düşük damper hızlarında küçük hacmin ayarlanabilen, konik düşük hızlı bir aşma borusundan akmasını sağlar. Bu güvenliğe uygun aralıktaki yüksek hızı etkilemeden sürüş konforu açısından büyük bir gelişme oluşturur. Kişisel ayarlar için mevcut 16 hassas kademe vardır, böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz.
Sürekli alçalma
 
KW Variant 2, test edilen ayar aralığı içinde maksimum veya tek tek alçalmaya olanak tanır. Kire dayanıklı trapez dişli ve poliamid dişli halka sayesinde, sürekli alçalma, yıllar sonra bile hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. 

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.