KW Coilovers Variant 1
Fabrikada ayarlanmış sönümleme ayarı ile sportif ve olağanüstü görünüm. 
KW coilover kiti Variant 1 “inox-line” teknik olarak mümkün olan en düşük süspansiyon ayarını isteyen müşteriler veya bireysel olarak özelleştirmek isteyenler için ideal giriş seviyesi sistemdir. Kapsamlı yol testlerinde, deneyimli mühendislerimiz optimum bir sportiflik, konfor ve güvenlik dengesi oluşturarak ve ardından bunu seride uygulayarak hedef gruba özel bir kurulum geliştirdiler.

 
Kurulum - Fabrikada önceden yapılandırılmış damper kurulumu
 
Variant 1 “inox-line”, sportif ve uyumlu bir ayar ile araca özel, sabit yapılandırılmış bir damper kurulumuna sahiptir, bu da size en uygun sportiflik ve gündelik pratik dengeyi yaşamanızı sağlar. Tam yükte ve maksimum aks yüklerinde bile damperler her zaman sportif bir özellik ile çalışır.

Sürekli Alçalma
 
KW Variant 1, test edilen ayar aralığı içinde maksimum veya tek tek alçalmaya olanak tanır. Kire dayanıklı trapez dişli ve poliamid dişli halka sayesinde, sürekli alçalma, yıllar sonra bile hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir.         
                               
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.