KW Coilovers Street Comfort
Maksimum konfor ve ayarlanabilir geri tepme sönümlemesine sahip en kişisel spor süspansiyon.


 
Spor süspansiyonunuz çok mu sert? Konfordan ödün vermek zorunda kalmadan sportif bir görünüm ve sürüş dinamikleri mi istiyorsunuz? KW, bir KW coilover süspansiyonunun yükseklik ayarlama seçenekleri sayesinde hafif bir süspansiyon alçaltması için konforlu bir spor süspansiyon ve garantili mükemmel seviye olan Street Comfort süspansiyonlu çözümü sunar. Kullanım veya konfor, entegre geri tepme ayarı ile istenildiği gibi bireysel olarak artırılabilir. Bu şekilde KW Street Comfort coiloverlar, sürüş dinamikleri ve sürüş konforu arasında mükemmel bir uzlaşma sunar.
 
Kurulum - Ayarlanabilir geri tepme sönümlemeli fabrikada önceden yapılandırılmış damper kurulumu

KW Street Comfort coilover kitiyle, sürüş keyfinizin odak noktası konfordur. Bu yüzden test mühendislerimiz çok sayıda otoyolda, taşra yollarında ve kötü yollarda sürüş testi yaptılar.  KW Street Comfort coilover kiti, makul bir alçalma keyfini sürüş konforuyla birleştirmek isteyen tüm hızlı sürücüler için uygundur. 16 kademeli ayarlanabilir geri tepme sönümlemesi ("TVR-A" teknolojisi) ile, KW Street Comfort coilover'ların KW damperlerini daha sıkı veya daha rahat ayarlayabilirsiniz.

                                                     
                             
Ön aksta ayarlanabilir geri tepme sönümlemesi                                                                 Arka aksta ayarlanabilir geri tepme sönümlemesi


                                                                                    

TVR-A kademeli geri tepme damperi (İkiz Valf Geri Tepme - Ayarlanabilir):


İki aşamalı, patentli "TVR-A" teknolojisi, büyük hacimli akışlar için daha yüksek piston hızlarında asıl geri tepme aşaması valfı açılırken düşük damper hızlarında küçük hacmin ayarlanabilen, konik düşük hızlı bir aşma borusundan akmasını sağlar. Bu güvenliğe uygun aralıktaki yüksek hızı etkilemeden sürüş konforu açısından büyük bir gelişme oluşturur. Kişisel ayarlar için mevcut 16 hassas kademe vardır, böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz. Böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz.

 
Sürekli alçalma
 
KW Street Comfort coilover kiti, test edilen ayar aralığı içinde maksimum veya tek tek alçalmaya olanak tanır. Kire dayanıklı trapez dişli ve poliamid dişli halka sayesinde, sürekli alçalma, yıllar sonra bile hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. 

                                         

 
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.