KW 3-Way Clubsport Coilovers
Sokak araçları için spor lastik ayarı ile pist performansı
 

 
Kurulum -  3-way damper ayarı ile fabrikada önceden yapılandırılmış damper sönümlemesi
 
Uluslararası motor sporlarında kullanılan KW Competition yarış süspansiyonuna benzer şekilde, KW Clubsport 3-way coilover kiti, düşük hızlı ve yüksek hızlı aralıklarda sıkıştırma sönümlemesine ayrı ayrı ince ayar yapılmasına olanak tanır. “TVCLH-A” teknolojisinin tıklama ayarı doğrudan genleşme deposunda yapılır. Mor renkli ayar kadranında altı hassas kademe ile düşük hızlı sıkıştırma düzeyini manuel olarak değiştirebilirsiniz. Altındaki altın ayar kadranı ile, önerilen temel kurulumdan 14 tam kademe ile pist gününüz için yüksek hızlı sıkıştırma ayarını değiştirmeye bireysel olarak etki edebilirsiniz. Bundan bağımsız olarak, "TVR-A" teknolojisi ile geri tepme sönümlemesini fark edilir şekilde ayarlamak için hala 16 kademe mevcuttur. Otoyolda Nordschleife'a veya farklı bir yarış pistine olan yolculuğunuz için teknik bir bileşen raporu ile birlikte sunulan KW Clubsport 3-way coilover kitini ayarlamak isterseniz, kademeli geri tepme sönümlemesi yoluyla geri tepme kuvvetlerini azaltmanız yeterlidir. KW Clubsport 3-way tek parça alüminyum üst takoz ile destekli olarak kullanılan yarış teknolojisine sahip olup  ADAC Zurich 24h Race Nürburgring yarışlarında birden fazla alanda birincilik kazanmıştır.


              
                   
Ön aksta geri tepme sönümlemesi               Ön aksta sıkıştırma sönümlemesi                     Arka aksta sıkıştırma sönümlemesi


Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.