KW 2-Way Clubsport Coilovers

Sokakta yasal yarış pisti performansı! KW Clubsport, yarış pistinde ve yolda kullanılmak üzere spor lastiği kurulumuyla en sportif karayolu taşıtları için en son motor sporları teknolojisi sağlar. KW Clubsport, yol araçlarını yarış pistinde, örneğin turist sürüşlerinde, spor şoförlüğü kurslarında veya diğer pist sporları etkinliklerinde kullanmak isteyen ya da arabalarını caddede yasal bir şekilde ve kamu yollarında sürmek isteyen müşteriler için özel olarak geliştirilmiştir. Kurulum, Nordschleife ve spor lastiklerin kullanımı için özel olarak tasarlandı. Yükseklik ayarlama olanakları, tekerlek yüklerinin adapte olmasını sağlar. Sıkıştırma ve geri tepme kademesi için ayrı olarak ayarlanabilen sönümleme teknolojisi (TVR-A ve TVC-A teknolojisi) ile birleştirilen daha önce bahsedilen ayarlama olanakları, araç ağırlığı, lastik özellikleri, çeşitli yol koşulları ve sürüş koşullarına uygun özelleştirilmiş kurulumları mümkün kılar.

 
Kurulum - Ayarlanabilir sıkıştırma ve geri tepme sönümleme ile fabrikada önceden yapılandırılmış sönümleme
 
Nordschleife'a mükemmel bir şekilde uyarlanmış olan KW Clubsport 2 yönlü coilover kitinin temel kurulumu, çok sayıda ayar seçeneği sayesinde spor arabanızı istediğiniz sokak lastiği kurulumuna göre kişisel olarak ayarlamanıza olanak tanır. “TVR-A” ve “TVC-A” teknolojisine sahip ayrı geri tepme ve sıkıştırma kademesi ayarlanabilir damperler kapsamlı bir damper kurulumuna izin verir. Bu yüzden sürüş dinamiklerinin sınırında güvenli bir kontrol edilebilirlik için direksiyon davranışını, yön dengesini, lastik tutuşunu ve yol tutuş özelliklerini doğrudan etkilemek kolaydır. Araç tipine bağlı olarak, KW Clubsport 2-way coiloverlar, alüminyum unibal üst bağlantılarla birlikte desteklenir.

   
            Ön aksta geri tepme sönümlemesi                          Ön aksta sıkıştırma sönümlemesi                              Arka aksta sıkıştırma sönümlemesi


 
TVR-A kademeli geri tepme damperi (İkiz Valf Geri Tepme - Ayarlanabilir):

İki aşamalı, patentli "TVR-A" teknolojisi, büyük hacimli akışlar için daha yüksek piston hızlarında asıl geri tepme aşaması valfı açılırken düşük damper hızlarında küçük hacmin ayarlanabilen, konik düşük hızlı bir aşma borusundan akmasını sağlar. Bu güvenliğe uygun aralıktaki yüksek hızı etkilemeden sürüş konforu açısından büyük bir gelişme oluşturur. Kişisel ayarlar için mevcut 16 hassas tıklama vardır, böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz. Böylece daha fazla konfor veya daha fazla gövde kontrolü arasında seçim yapabilirsiniz.


TVC-A kademeli sıkıştırma damperi (İkiz Valf Sıkıştırma - Ayarlanabilir):


12 hassas tıklama ile ayarlanabilir sıkıştırma kademesi valfı ("TVC-A" teknolojisi), daha fazla veya daha az kademeli sıkıştırma sönümlemesi elde etmek için düşük hızlı valftaki kesiti artırabilir veya azaltabilir. Aynı zamanda ani yüksek piston hızlarında, ön-germeli iğneli vana yay ve ön-germeli ana vana yay, blöf özelliği ile istenmeyen kuvvet artışını önlemek için maksimum vana kesitine açılır. Böylece araç gövdesinin daha iyi desteklenmesini sağlar ve aynı zamanda yüksek tekerlek hızlanmasında geleneksel valf teknolojisine göre daha fazla konfor sunar. Sadece bağımsız bir 2-way damper ayarı gerçek bir performans optimizasyonuna izin verdiğinden, kademeli, sıkıştırma damper ayarı her zaman ayrı bir geri tepme kademesi ayarı ile birlikte sağlanır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.